Online Deneme Sınavları

Hasta Kabul Kursu Sınav Soruları

YAZ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

3 Eğitim Tek Fiyat Kampanyamız Devam Ediyor!!! Hasta Kayıt Kabul Eğitimi + Eczane Yardımcı Personel Eğitimi + Diş Hekimi Asistanlığı Eğitimi Kampanya Süresince Peşin: 600,00 TL / Taksitli: 700,00 TL Kredi Kartına Peşin Taksitlendirme İmkanı!!!

ÖNEMLİ HATIRLATMA; Mağduriyet yaşamamanız adına aldığınız belgelerin sorgulanabilir olması çok önem arz etmektedir. Son zamanlarda herhangi bir resmi merciye bağlı olmaksızın eğitim faaliyeti yürüten sözde kurum ve kuruluşlar fazlaca artmıştır. Kurumumuz MEB’e bağlı yasal eğitim kurumu olarak aşağıdaki bilgiler doğrultusunda iş yeri açma ve çalışma izni almış resmi eğitim kurumudur.

Kurum Kodu / Adı: 99980007 ÖZEL YENİ ANKA MESLEK EDİNDİRME KURSU
Açılma Tarihi : 08/12/2017
Açılma Yazı Tarihi : 08/12/2017
Açılma Yazı Sayısı : 21082429

Başvuru İçin Tıkla

Devlet Üniversitesi Onaylı Hasta Kabul/Hastane Sekreteri Eğitimi

Eğitim Programı Adı: Hasta Kabul İşlemleri Sertifika Programı

Eğitim Programı Süresi: 560 Saat / 3 Ay

Eğitim Programı Şekli: Uzaktan + Örgün

Sertifika Onayı: Üniversite (ADVAK)

Eğitim Programı Ücret Bilgileri;

Peşin: 550,00 TL Yerine Peşin: 450,00 TL Kredi Kartı Ödemelerinde Peşin Fiyatına Taksitlendirme İmkanı!!!

Taksitli: 550,00 TL (EFT 3 Kredi Kartı 6 Taksit Aylık  108,00 TL’ye Bu Eğitime Katılabilirsiniz.)

Kampanyadan Faydalanmak İçin İletişime Geçiniz

“Hasta Kabul İşlemleri/Hastane Sekreteri” eğitim programına her dönem kayıtlarımız devam etmektedir. Kurumumuzdan alınan belgeler tüm kamu ve özel kurumlarda geçerli olup “Devlet Üniversitesi” tarafından verilmektedir. Başvuru işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir ya da iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz. Uzman eğitim danışmanlarımız en kısa sürede eğitim programı hakkında bilgi vermek için sizinle iletişime geçeceklerdir. Anka Eğitim Kurumları ailesi olarak eğitim hayatınızda başarılar dileriz.

 • Hasta Kabul Eğitimi Devlet Üniversitesi İle İşbirliği Kapsamında Yürütülmektedir.
 • Eğitim Programı 560 Saat Olup Sertifika Devlet Üniversitesi Onaylı Verilmektedir.
 • Kayıt İşlemlerinden Sonra Üniversitenin Kontrolünde Olan Eğitim Paneli Üzerinden Dersleriniz Başlar.
 • Ankara İlinde Yüz Yüze Eğitim İmkanından Faydalanabilirsiniz.
 • Eğitimlerin Sonunda Sınavlar Gerçekleştirilir.
 • Aldığınız Sertifika Üniversite Onaylı Olduğu İçin Tüm Kamu ve Özle Kurumlarda Geçerlidir. 

NOT: Hasta kabul sınav soruları geçici olarak sistemden kaldırılmıştır. Eğitime kayıt olduktan sonra online sistem üzerinden eğitim içeriklerine ve sınav sorularına erişe bilirsiniz. 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Katılım Belgesi Veren ve Yasal Olarak Ruhsatı Olmayan Kurumlara İtibar Etmemeniz Siz Değerli Vatandaşlarımızın Mağduriyet Yaşamaması İçin Oldukça Elzemdir. 

26 Yorumlar

  • İyi akşamlar tuğçe derslerimizde anlatmıştık ağlarken genel olarak çocuklarda dudaklar öne büzülür arkasından ağlama eylemi gerçekleşir yetişkinlerde ise benzer mimikler hakimdir. Dünyanın her yerinde insanlar ağlarken benzer ya da aynı mimikleri sergilerler:)

  • İyi Günler Seda Hanım Sınav sonunda puanlarınız yazmaktadır. 45 ve üzeri puan almanız geçtiğiniz anlamına gelmektedir.

 • merhaba ben can sıkıntısından nette gezerken sizin sayfa gördüm merakımdan hasta kabul ders sınavının sorularını degiştirdim 33-50 %66 deger gösteriliyor acaba bununu anlamı nedir vede hasta kayıt hasta kabul sınavına girsem başarı ortalamam ne olur egitimci olarak sizin görüşleriniz teşekkür ederim ilginiz için

  • İyi Günler Ahmet Bey 50 sorudan 33 soruyu doğru cevapladığınız anlamına gelir. Hasta kabul sınavına girebilmeniz için öncelikle eğitim programımızı tamamlamalısınız. Bilginize

 • SELAMÜN ALEYKÜM bu sizin sordugunuz sorular hasta kayıt kabul işlemleri sınavında çıkarmı bi bilginiz varmı yarın sınava giricektim acil bilgi alabilirmiyim. TEŞEKÜRLER İYİ GÜNLER.

  • Merhabalar Sinem Hanım geçer not 50 puandır. 72 puan başarılı olmanız için yeterlidir.

 • Bende hasta kabul sekreterligi icin hazirlaniyom yanliz bazi sorular verilen kitaplarda mevcut degil ve daha faza soru cozebilecegim siteler varmi acaba tesekkyr ederim.

  • Merhabalar Mülime Hanım iletişim sayfamızdan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • İyi Günler Ayşe Hanım eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerek “Hasta Kabul” eğitimi hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

  • Merhabalar Tuba Hanım; eğitim içerikleri ve deneme sorularına kayıt olmanız halinde erişebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Online Deneme Sınavları

İlk Yardım Sınavı

[vc_row][vc_column][vc_column_text] İlk Yardım Eğitimi Sınavı

Online Deneme Sınavları

Eğitimcinin Eğitimi Kursu Sınav Soruları

[vc_row][vc_column][vc_message icon_fontawesome=”fa-icon-stm_icon_teacher”]Kursa Katılmak İçin Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçebilirsiniz[/vc_message][vc_column_text] Eğitimcinin Eğitimi Deneme Kursu...

Online Deneme Sınavları

Mortgage Kursu Sınav Soruları

[vc_row][vc_column][vc_message icon_fontawesome=”fa-icon-stm_icon_teacher”]Kursa Katılmak İçin Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçebilirsiniz[/vc_message][vc_column_text] Mortgage Brokerliği Kursu Deneme Sınavı

Online Deneme Sınavları

Emlakçılık Kursu Sınav Soruları

Geçmiş dönemde çıkmış emlakçılık sınav sorularına ve deneme sorularına sadece kayıtlı kursiyerlerimiz...